ALAVIS Celadrin

ALAVIS  CeladrinALAVIS  Celadrin

ALAVIS Celadrin

ALAVIS CELADRIN MÁ PROTIZÁPALOVÉ, PROTIBOLESTIVÉ A ANTIOXIDAČNÉ ÚČINKY. Celadrin je prírodný produkt, ktorý sa skladá z cetylovaných esterov kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitovej a ďalších nasýtených a nenasýtených mastných kyselín zosilňujúcich celkový pozitívny účinok.

Užívanie ALAVIS ™ Celadrin je vhodné: u psov a koní s osteoartrózou pri bolestiach chrbta (vertebrogénny algický syndróm) pri presilení alebo zápale väzov, šliach a svalov po úrazoch a ďalších zraneniach potláčanie bolesti kĺbov, väzov a šliach potláčanie zápalov zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,37 € (11,1 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,11 € (3,3 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Alavis
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » výživa kĺbov a kostí
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:
CENA:18,90 €
569 Sk

Objednanie tovaru ALAVIS Celadrin

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu ALAVIS Celadrin
Balenie:60 tabliet
Dávkovanie:podľa návodu
Zloženie:1 tabletka obsahuje 500 mg Celadrinu – patentovo chránenej látky, ktorá obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej a myristoolejovej.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.