Alavis 5

Alavis 5Alavis 5

Alavis 5

Novinka!
ALAVIS™ 5 vyživuje kĺbne chrupavky, podporuje premazávacie vlastnosti kĺbnej tekutiny, napomáha pri pohybových problémoch u psov a mačiek. ALAVIS™ 5 obsahuje kombináciu látky MSM a chondroprotektívnych látok – glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kyseliny hyalurónovej a kolagénu.

 Psom a mačkám s kĺbovými ťažkosťami (predovšetkým staršie zvieratá či pri poúrazových stavoch.
Športovým a pracovným psom všetkých vekových kategórií.
Šteňatám veľkých a obrovských plemien počas vývoja.

Glukozamin sulfát – stimuluje bunky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykánov a je ich základným substrátom pre ich vznik. Proteoglykány sú základné stavebné zložky chrupavky.
Chondroitin sulfát – viaže veľké množstvo vody, čím hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykánov a redukuje kolagenolytickú aktivitu. Má mierny protizápalový účinok.
Látka MSM – je organicky viazaná síra, ktorá pôsobí na spevnenie väzov a šliach, potlačenie zápalu, bolesti a na regeneráciu a relaxáciu svalov.
Kyselina hyalurónová – je hlavnou súčasťou kĺbnej synoviálnej tekutiny. Čím vyššia je koncentrácia kyseliny hyalurónovej, tým lepšie  sú premazávacie vlastnosti kĺbnej tekutiny a dochádza k lepšej výžive kĺbnych chrupaviek.
Kolagén II. typu – je hlavnou bielkovinou kĺbnej chrupavky, zabezpečuje jej pevnosť, pružnosť a odolnosť. Kolagen obsiahnutý v prípravku ALAVIS 5 je hydrolyzovaný, čo znamená, že je enzymaticky štiepený na menšie častice, ktoré sa v zažívacom trakte lepšie vstrebávajú a sú potom lepšie využiteľné pre stavbu a obnovu poškodenej chrupavky.
 

 


 


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,43 € (13,0 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,12 € (3,6 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Alavis
ZARADENIE: Psy
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:OBC004623
CENA:30,70 €
925 Sk

Objednanie tovaru Alavis 5

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Alavis 5
Balenie:90 tabliet
Zloženie:glukozamín sulfát 500mg, chondroitín sulfát 200mg, MSM (methylsulfonylmethan) 200mg, kolagén typu II 60mg, kyselina hyalurónová 18mg, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, oxid kremičitý
Dávkovanie:Tablety se podávajú denne podľa doporučeného dávkovania priamo do tlamy alebo s kúskom potravy, event. rozdrvené v krmive. Prípravok zvieratá obvykle prijímajú bez problémov.
Indikácie:Psom a mačkám s kĺbovými ťažkosťami (predovšetkým staršie zvieratá či pri poúrazových stavoch. Športovým a pracovným psom všetkých vekových kategórií. Šteňatám veľkých a obrovských plemien počas vývoja.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.