Aptus Reconvalescent Dog Pasta 100g

Aptus Reconvalescent Dog Pasta 100gAptus Reconvalescent Dog Pasta 100g

Aptus Reconvalescent Dog Pasta 100g

Chutná pasta pre doplnenie energie, určená pre psy v období rekonvalescencie, psy v intenzívnom výcviku a pacientov s nádorovým ochorením.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,21 € (6,3 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,06 € (1,8 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Orion Pharma
ZARADENIE: Psy
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:
CENA:9,00 €
271 Sk

Objednanie tovaru Aptus Reconvalescent Dog Pasta 100g

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Aptus Reconvalescent Dog Pasta 100g
Balenie:100g
Zloženie:Olivový olej 40 g (40 %) Proteínový hydrolyzát 10 g (10 %) Lososový aróma 39,6 g (39,6 %) Maltodextrín 2 g (2 %) Oxid kremičitý 4 g (4 %) L-Tyrozín 1000 mg (1 %) L-Glutamín 1000 mg (1 %) L-Phenylalanín 300 mg (0,3 %) D-Phenylalanín 300 mg (0,3 %) Beta glukány 300 mg (0,3 %) Arginín 400 mg (0,4 %) Vitamín C (E 300) 1000 mg (1 %) Vitamín B6 0,9 mg (0,0009 %) Selén 40 μ, g (0,00004 %) Síran horečnatý (E 518) 80 mg (0,08 %)
Dávkovanie:V priebehu rekonvalescencie na 7 (14) dní. Pacienti s nádormi v pokročilom štádiu, pacienti s chornickým ochoľkých týždňov. Jedna tuba o obsahu 50 g je doporučená na 15 kg telesnej hmotnosti na deň 1 tuba o obsahu 100 g je doporučená na 30 kg telesnej hmotnosti na deň (3,5 ml/kg telesnej hmotnosti). Celková dávka by mala byť rozdelená na viacero menších dávok a podaná priamo do dutiny ústnej ale zamiešaná do krmiva. Tubu pred použitím pretrepte. O dlhodobom užívaní (dlhšie ako 1 týzdeň), u zvierat s nedostatočnou funkciou pečene alebo obličiek sa poraďte s vaším veterinárom.
Indikácie:Pasta je určená pre pacientov zotavujúcich sa po úraze, po chirurgických zákrokoch, pre onkologických pacientov, všeobecne pre všetkých pacientov, ktorí odmietajú potravu. Je tiež vhodná pre geriatrických pacientov s chronickým ochorením svalov a kostry a so zníženou funkciou štítnej žľazy. Zložky tohoto nutričného doplnku znižujú vnímanie bolesti, urýchľujú hojenie rán a sú vhodné pri nádorových ochoreniach. Aptus Reconvalescent Dog pasta stimuluje bunky imunitného systému, potencuje účinok antioxidantov a chráni orgány pred poškodením zápalovými alebo nádorovými procesmi.
Kontraindikácie:Nie je vhodný pre: zvieratá mladšie ako 4 mesiace, gravídne zvieratá. V nasledujúcich prípadoch vždy konzultujte s veterinárom: - psy s hypotyreózou a hypertyreózou - psy s vysokým krvným tlakom - melanosarkóm - urolitiáza - pri používaní nesteroidných antifl ogistík alebo glukokortikoidov Pre veterinára: súčasné podávanie s opiátmi a preparátmi na zvýšenie krvného tlaku sa nedoporučuje.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.