Biocal PLUS

Biocal PLUSBiocal PLUS

Biocal PLUS

Kalciový prípravok so želatinou pre psov.

Biocal Plus je určený na doplnenie makrobiogénnych prvkov a želatiny do kŕmnej dávky . Prispieva k odstráneniu deficitu vápnika, fosforu v nevyváženej kŕmnej dávke či v období zvýšených nárokov zvierat na tieto makroprvky. Prísun makrobiogénnych prvkov a kolagénového hydrolyzátu v dostupnej a využiteľnej forme je dôležitý pre zdravý vývoj kostry, šliach, kĺbov, chrupaviek, zubov a svaloviny. Pre vyššiu využiteľnosť vápnika je tento použitý i v organickej forme. Použitý kolagénový hydrolyzát je vyrábaný výlučne z bravčového mäsa. BioCal Plus sa používa najmä u mladých zvierat v období rastu, u kotných a laktujúcich súk, ako prevencia vzniku porúch pohybového a väzivového aparátu u psov trpiacich nadváhou, v pracovnej záťaži a v období staroby.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,15 € (4,5 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,04 € (1,2 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Biofaktory
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » vitamíny a minerály
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M007319
CENA:7,50 €
226 Sk

Objednanie tovaru Biocal PLUS

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Biocal PLUS

Biocal PLUS - 500 g12,80 €
386 Sk
skladom
Biocal PLUS - 1000 g24,60 €
741 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Biocal PLUS
Balenie:250 g
Dávkovanie:na 5 kg ž.hm. psa preventívna dávka 1-2 tbl./deň. Kotné a laktujúce suky, mladé zvieratá v raste 4-6 tbl./deň. Pri viditeľnom nedostatku 8 tbl./deň. Dennú dávku je vhodné rozdeliť na viac častí.
Zloženie:Vápnik, fosfor, sodík, kolagénový hydrolyzát, želatinový hydrolyzát.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.