BOLFO obojok pre psov a mačky

BOLFO obojok pre psov a mačkyBOLFO obojok pre psov a mačky

BOLFO obojok pre psov a mačky

obojok obsahuje účinné látky, ktoré ničia ektoparazity – blchy, kliešte a ďalšie ektoparazity malých psov a mačiek


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,20 € (6,0 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,06 € (1,8 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Bayer
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » proti vonkajším parazitom
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M002953
CENA:10,50 €
316 Sk

Objednanie tovaru BOLFO obojok pre psov a mačky

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu BOLFO obojok pre psov a mačky

BOLFO obojok pre psov a mačky - 66 cm11,40 €
343 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu BOLFO obojok pre psov a mačky
Balenie:1 obojok s hmotnosťou 13g a dĺžkou 36 cm
Zloženie:Propoxurum 1,175 g, Polyvinyl chloride, Dibutyl Adipate, Diethyl Phthalate, Epoxidized Soybean Oil, Stearic Acid, Iron Oxide
Dávkovanie: obojok s dlžkou 35 cm sa pripne okolo krku zvieraťa a nechá sa po dobu 4 mesiacov. Účinná látka pôsobí stále keď je zviera v pohybe aj v pokoji.
Indikácie: prevencia proti blchám, kliešťom a iným ektoparazitom. Je účinný proti blchám 4 mesiace, proti kliešťom 10 týždňov.
Nežiadúce účinky:zvieratá s obojkom nesmú prísť do kontaktu s malými deťmi. Po každom dotyku so zvieraťom dôkladne umyť ruky. Liek je toxický pre ryby a včely, nesmie sa používať v blízkosti potravinových zvierat. Po pripnutí na krkzvieraťa sa môže vyskytnúť mierne svrbenie.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.