Chondrocan

ChondrocanChondrocan

Chondrocan

Komplexné perorálne chondronutraceutikum.

Chondrocan je komplexné perorálne chondronutraceutikum na podporu reparatívnych procesov v kĺbovom systéme pri liečbe chorôb pohybového aparátu psa. Chondrocan je vhodný najmä: pri ochoreniach pohybového a väzivového aparátu na intenzívnu regeneráciu kĺbových chrupiek, kostí a väzov pri ochoreniach a poraneniach kĺbov, šliach a väzov pri dysplázii bedrových kĺbov Kolagénne peptidy CHP (Collagen Hydolysate Peptides) zvyšujú syntézu kolagénu, vyživujú a regenerujú kĺbové chrupky, šľachy, väzy a kosti, zmierňujú až odstraňujú tak následky predchádzajúcej nedostatočnej výživy alebo poškodenia kĺbov, zabraňujú ďalšiemu úbytku chrupiek, zlepšujú pohyblivosť a zmierňujú bolesť. Kolagén predstavuje základnú hmotu kĺbovej chrupky a podmieňuje jej mechanické vlastnosti, najmä pevnosť a pružnosť. Kolagéne peptidy CHP ovplyvňujú činnosť buniek smerom k syntéze fyziologického typu kolagénu. Chondroitínsulfát a glukozamínsulfát ovplyvňujú štrukturálnu organizáciu kolagénnych vlákien, viaže v kĺbovej chrupke vodu a zabezpečuje tak jej vhodné mechanicko-elastické vlastnosti. Znižujú aktivitu enzýmov poškodzujúcich kĺbovú chrupku, pozitívne ovplyvňujú jej metabolizmus a majú protizápalové účinky. Zvyšujú taktiež elasticitu chrupky a tým pozitívne ovplyvňujú jej mechanickú funkciu. Dôsledkom pôsobenia chondroitínsulfátu a glukozamínsulfátu je odstránenie alebo aspoň výrazné zníženie bolestivosti kĺbov v pokoji aj v pohybe, zvýšenie kĺbovej pohyblivosti a zabrzdenie procesu osteoartrózy. Selén má významný pozitívny vplyv v procese reumatoidných zápalov. Spolu s vitamínom E pozitívne ovplyvňuje priebeh osteoartrózy a znižuje bolestivosť. Pôsobia ako silné antioxidanty a chránia organizmus pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Vitamín C je dôležitý na normálnu produkciu a funkciu všetkých spojivových tkanív. Pôsobí ako antioxidant, podporuje imunitu a pomáha odstraňovať únavu. Dôsledkom pôsobenia komplexu účinných látok je zvýšenie pohyblivosti kĺbov.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,49 € (14,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,14 € (4,2 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Gelacan
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » výživa kĺbov a kostí
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M100689
CENA:24,70 €
744 Sk

Objednanie tovaru Chondrocan

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Chondrocan

Chondrocan - 500 g61,40 €
1.850 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Chondrocan
Balenie:150 g
Dávkovanie:Odmeriame dennú dávku podľa tabuľky v závislosti od hmotnosti psa. Prípravok nasypeme do krmiva a zalejeme primeraným množstvom vody, aby došlo k zmiešaniu prípravku do krmiva.
Zloženie:hydrolyzovaná kolagénna želatína, chondroitínsulfát, glukozamínsulfát, dihydrogenfosforečnan sodný, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, vitamín C, vitamín E, beta-karotén, seleničitan sodný, mäsová aróma. So schutňovadlom

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.