Dermanorm kapsule 90 ks

Dermanorm kapsule 90 ksDermanorm kapsule 90 ks

Dermanorm kapsule 90 ks

Špecifický prípravok pre psov a mačky so zlým stavom kože a srsti.

Prípravok obsahuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú v organizme nevyhnutné pre tvorbu a ďalší vývoj zdravej kože a srsti. Prípravok obsahuje ako zdroj účinných látok špeciálny rastlinný olej (s veľkou koncentráciou mastných kyselín: kyselina cis–linolová, kyselina gamma–linolenová) a rybí tuk (s bohatým obsahom kyseliny eicosapentaeovej a kyseliny docosahexaenovej). Táto vyvážená kombinácia výťažkov z rastlinných olejov a rybieho tuku zabezpečuje optimálny pomer medzi omega-6 a omega–3 mastnými kyselinami (5–10: 1). Účinok prípravku zvyšujú minerálne látky a dôležité vitamíny


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,61 € (18,4 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,18 € (5,4 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Vetoquinol
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » vitamíny a minerály
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:
CENA:25,90 €
780 Sk

Objednanie tovaru Dermanorm kapsule 90 ks

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Dermanorm kapsule 90 ks
Balenie:90 tbl.
indikácia:Zlepšenie kondície kože a srsti.
Dávkovanie:Pes: 1 kapsula/10-20 kg ž.hm./deň.
Zloženie:Extrakt z Boraginis herba 360.00 mg, Rybací tuk 90.00 mg, Želatína granulovaná 120.90 mg, Glycerol min.98 % 36.27 mg, Sorbitol 10.74 mg, Purifikovaná voda v 1 kapsule.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.