Dermilen šampón

Dermilen šampónDermilen šampón

Dermilen šampón

Hypoalergický gél s detergenčnou a zjemňujúcou zložkou.

Prípravok má vysokoúčinnú čistiacu schopnosť pre pokožku a srsť, zároveň vďaka obsahu zložiek obnovujúcich prirodzenú mastnotu zabraňuje vysušovaniu kože. To umožňuje časté kúpanie, udržuje kožu vlhkú a vláčnu, pružnú a lesklú srsť. Desenzibilizujúce komponenty a hypoalergický gél umožňujú použiť prípravok aj u zvierat s veľmi citlivou pokožkou, suchou pokožkou či s lupinami.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,24 € (7,2 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,07 € (2,1 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Vetoquinol
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » ochorenia kože
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M008459
CENA:12,00 €
362 Sk

Objednanie tovaru Dermilen šampón

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Dermilen šampón

Dermilen šampón - 300 ml21,30 €
642 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Dermilen šampón
Balenie:150 ml
indikácia:Základný hypoalergický šampón s prirodzenú mastnotu obnovujúcim účinkom, zabraňujúcim vysúšaniu kože. Šampón pre zvieratá (predovšetkým pes, mačka), u ktorých bola dokázaná alergia na bežne používané šampóny, ďalej ako doplnková terapia alergických kožných ochorení a liečebno-ochranne u sekundárnych pyodermií.
Dávkovanie:Prípravok nanášame na vlhkú srsť v malých dávkach a dobre premasírujeme až do vytvorenia peny. Pri silnom znečistení, či vysušení kože zvýšime dávky šampónu, alebo opätovne po opláchnutí srsti nanesieme ďalšiu dávku šampónu. Oplachujeme vždy v dostatočnom množstve vody. Ďalšie používanie prípravku podľa potreby a ostatných požiadaviek na liečbu. Vďaka prirodzenú mastnotu obnovujúcemu účinku možno kúpanie opakovať často.
Zloženie:Alcoholum isopropylicum 0.69 g, Triethanolaminii laurilsulfas 39.10 g, Triglyceridum polyoxyethylenatum l8.40 g,Hydroxyethylcellulosum 3.68 g, Aroma 0.46 g, Aqua purificata ad 230.00 ml

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som heslo



NAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.