Dvojmiska na stojane

Dvojmiska na stojaneDvojmiska na stojane
Dvojmiska na stojaneDvojmiska na stojaneDvojmiska na stojaneDvojmiska na stojane

Dvojmiska na stojane

Dvojmiska na stojane, výškovo nastaviteľná, vhodná pri ochoreniach krčnej chrbtice.

 

 


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,82 € (24,7 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,23 € (6,9 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:TRIXIE
ZARADENIE: Psy » misky » nerezové
DOSTUPNOSŤ:na objednávku
OBJ. KÓD:G14-24921
CENA:28,30 €
853 Sk

Objednanie tovaru Dvojmiska na stojane

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Dvojmiska na stojane
rozmery:1,8 l / výška 20 cm

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.