EUKANUBA Adult Jogging and agility

EUKANUBA Adult Jogging and agilityEUKANUBA Adult Jogging and agility

EUKANUBA Adult Jogging and agility

Krmivo pre vysoko aktívnych psov, gravidné a kojace suky.Zvýšené množstvo proteínov a tuku, podpora kĺbovej výživy, podpora spaľovania tuku a podpora kvality svalstva.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,27 € (8,1 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,08 € (2,4 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Eukanuba
ZARADENIE: Psy » krmivo » špeciálne krmivá » zvýšená záťaž
DOSTUPNOSŤ:dodanie do 1 týždňa
OBJ. KÓD:
CENA:18,00 €
542 Sk

Objednanie tovaru EUKANUBA Adult Jogging and agility

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu EUKANUBA Adult Jogging and agility
Balenie:3 kg
Proteíny (%):28
Tuky (%):18
Popoloviny (%):7,5
Stráviteľná vláknina (%):2,5
Vápnik (%):1,25
Fosfor (%):1,05
Meď (mg/kg):25
Vitamín A (Ul/kg):14 000
Vitamín D3 (Ul/kg):750
Vitamín E (mg/kg):200
L-karnitín (mg/kg):50

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.