EUKANUBA Mature Large Breed 15 kg

EUKANUBA Mature Large Breed 15 kgEUKANUBA Mature Large Breed 15 kg

EUKANUBA Mature Large Breed 15 kg

Krmivo určené pre staršie psy veľkých plemien / od 26 - 40 kg / od veku 6 rokov a pre psy gigantických plemien / nad 40 kg / od veku 5 rokov.Podpora kĺbovej výživy - glukozamín, chondroitín sulfát,vysokokvalitný živočíšny proteín, redukcia zubného kameňa.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,54 € (16,3 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,15 € (4,5 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Eukanuba
ZARADENIE: Psy » krmivo » veľké a maxi plemená » dospelé psy
DOSTUPNOSŤ:dodanie do 1 týždňa
OBJ. KÓD:
CENA:52,30 € ( 70,40 €, zľava 26% !)
1.576 Sk (2.121 Sk)

Objednanie tovaru EUKANUBA Mature Large Breed 15 kg

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu EUKANUBA Mature Large Breed 15 kg

EUKANUBA Mature Large Breed14,40 €
434 Sk
dodanie do 1 týždňa


Podrobný popis k produktu EUKANUBA Mature Large Breed 15 kg
Balenie:15 kg

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.