Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l

Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3lFontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l

Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l

Fontána Catit o objeme 3l (spodný diel - 1,5 l, kupola - 1,5 l) je určená nie len na napájanie mačiek, ale taktiež pre malé psy. Fontána zaisťuje neustálu cirkuláciu vody, ktorá je tak zdrojom neustále čerstvej a okysličenej vody (voda je neustále v pohybe, čím sa uvoľní chlór a vyprchá z vody). Voda vo fontáne je prečerpávaná pomocou motorčeka a čistená cez filter, ktorý zaisťuje neustále čistú vodu. Voda sa touto cirkuláciou ochladzuje. Fontána povzbudzuje mačky a väčšinou aj psov k pitiu, pretože mačky aj psy preferujú k pitiu tečúcu vodu. Dodávané vrátane misky na krmivo.

Fontána pracuje pomocou bezpečného 12V nízkeho napätia. Je doporučené fontánu čistiť raz za týždeň mäkkou hubkou a jemným čistiacim prostriedkom a potom fontánu dobre opláchnuť.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,80 € (24,1 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,23 € (6,9 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Mačky » misky » plastové
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:G14-24462
CENA:36,00 €
1.085 Sk

Objednanie tovaru Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l

Zasobnik Automatický Duo Stream33,80 €
1.018 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Fontána CATIT plast Fresh&Clean velká 3l
 

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.