Gelacan Fast

Gelacan FastGelacan Fast

Gelacan Fast

Kolagénne chondronutraceutikum pre psy s pohybovými problémami s vysokým obsahom Boswellinu s extra rýchlym nástupom účinku.

Gelacan Fast je doplnkové krmivo s Boswellinom, kolagénnymi peptidami CHP, vitamínom E, C a selénom, vhodný na akútnu aplikáciu pri bolestivosti pohybového aparátu psov. Gelacan Fast je vhodný najmä: pri akútnych problémoch pohybového aparátu (krívanie, poranenie kĺbov, väzov a šliach) pri zápale väzov, šliach a svalov po úrazoch a operačných výkonoch pri stuhnutosti kĺbov u starších psov na zlepšenie pohyblivosti Gelacan Fast obsahuje komplex účinných zložiek pozitívne ovplyvňujúcich zápalisté procesy v kĺbových, šľachových a väzivových tkanivách, zvyšujúcich kĺbovú pohyblivosť a obmedzujúcich bolestivosť kĺbov v kľude aj pri pohybe. Boswellin – originálna bylinná zložka s vysokým obsahom boswellových kyselín na rýchle zvýšenie flexibility kĺbov a elasticity pohybu. Boswellin obsahuje bylinné extrakty s protizápalovým a analgetickým účinkom, obnovujúci krvné cievy a zlepšujúci krvný obeh a výživu postihnutého tkaniva. Dôsledkom pôsobenia účinných látok Boswellinu je zmiernená bolestivosť, zmenšenie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. Účinné látky pomáhajú pri akútnych postihnutiach aj pri chronických zápaloch. Pozitívne účinky vykazujú i pri zápaloch svalstva. Účinné látky Boswellinu potláčajú proliferáciu tkanív pri zápale a potláčajú odbúravanie spojivových tkanív. Mechanizmus účinku je podobný ako u nesteroidných antireumatík, no bez vedľajších účinkov na gastrointestinálny trakt. Kolagénne peptidy CHP (Collagen Hydrolysate Peptides) zvyšujú tvorbu kĺbového kolagénu o 100%, zmierňujú až odstraňujú následky poškodenia kĺbov, väzov a šliach. Ovplyvňujú metabolizmus buniek spojivových tkanív smerom k syntéze fyziologického typu kolagénu, normalizujú ich činnosť o obmedzujú bolestivosť. Vitamín E redukuje opuchy a zvyšuje pohyblivosť kĺbov. Má protizápalový účinok, inhibuje syntézu prostaglandínu, pomáha stabilizovať lyzozomálne membrány a obmedzuje uvoľňovanie enzýmov poškodzujúcich kĺbovú chrupku. Selén pôsobí synergicky s vitamínom E a chráni bunky kĺbových a šľachových tkanív pred škodlivým pôsobením voľných peroxidových radikálov. Pomáha pri osteoartróze i ostatných kĺbových ochoreniach.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,52 € (15,7 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,15 € (4,5 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Gelacan
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » výživa kĺbov a kostí
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M104727
CENA:26,20 €
789 Sk

Objednanie tovaru Gelacan Fast

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Gelacan Fast

Gelacan Fast - 500 g68,50 €
2.064 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Gelacan Fast
Balenie:150 g
Dávkovanie:Odmeriame dennú dávku podľa tabuľky v závislosti od hmotnosti psa. Prípravok nasypeme do krmiva a zalejeme primeraným množstvom vody, aby došlo k zamiešaniu prípravku do krmiva.
Zloženie:hydrolyzovaná kolagénna želatína, Boswellin – extrakt z Boswellia serrata, vitamín C, vitamín E, seleničitan sodný, mäsová aróma. So schutňovadlom.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.