Lactaderm šampón

Lactaderm šampónLactaderm šampón

Lactaderm šampón

Gél obsahuje ethyllaktát vo vodoaktívnom geli, ktorý v spojení s vodou vytvára šampón s výrazným čistiacim účinkom.

Pri styku s kožou sa ethyllaktát rozkladá na kyselinu mliečnu a etanol. Kyselina mliečna pôsobí antisepticky, mierne keratolyticky, hygroskopicky a perzistuje na koži. Týmto znižuje množstvo bakteriálnej flóry na koži, napomáha odlučovaniu zrohovatenej vrchnej časti epidermis a súčasne ju zvlhčuje a normalizuje. Inhibuje tiež bakteriálnu lipázu, obzvlášť pri nadprodukcii tuku. Etanol podporuje antiseptický účinok kyseliny mliečnej, má tiež dezodoračné vlastnosti, ktorými eliminuje nepríjemný zápach kože a srsti.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,25 € (7,5 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,07 € (2,1 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Vetoquinol
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » ochorenia kože
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:
CENA:12,60 €
380 Sk

Objednanie tovaru Lactaderm šampón

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Lactaderm šampón

Lactaderm šampón - 300 ml19,20 €
578 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Lactaderm šampón
Balenie:100 ml
indikácia:Čistenie kože a srsti, podpora liečby pri rôznych kožných ochoreniach (napr. seborrhoea oleosa ) u psov a mačiek.
Dávkovanie:Celú srsť a kožu dobre namočiť, potom intenzívne zviera našampónovať a dôkladne vykonať masáž počas asi 10 minút, nakoniec celé telo opláchnuť vodou. Prípravok je možné používať podľa potreby denne alebo každý 2. až 7. deň. Zviera s veľmi mastnou kožou okúpať prípravkom dvakrát
Zloženie:Ethylis lactas 10.0 g, Alcoholum isopropylicum 0.3 g, Triethanolaminii laurilsulfas 30.0 g, Triglyceridum polyoxyethylenatum 5.0 g, Hydroxyethylcellulosum 1.2 g, Methylparabenum 0.2 g, Aroma 0.2 g, Aqua purificata ad 100.0 g.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.