Orozyme oral gel

Orozyme oral gelOrozyme oral gel

Orozyme oral gel

Enzymatický čistiaci gel, zabraňuje rastu baktérií a tvorbe zubného kameňa. Zubný gel podávame denne, najlepšie po poslednom kŕmení.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,24 € (7,2 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,07 € (2,1 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » ustna dutina, zuby
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M108995
CENA:10,30 €
310 Sk

Objednanie tovaru Orozyme oral gel

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Orozyme oral gel
Balenie:70 g
Dávkovanie:mačky a malé psi 1 cm gelu, psi do 20 cm 2 cm gelu, psi nad 20 kg 5 cm gelu na každú stranu. Prípravok naniesť prstom na´ďasná a zuby.
Indikácie:enzymatický zubný gel

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.