Otifree - čistiaci a ošetrujúci ušný roztok

Otifree - čistiaci a ošetrujúci ušný roztokOtifree - čistiaci a ošetrujúci ušný roztok

Otifree - čistiaci a ošetrujúci ušný roztok

Roztok na čistenie uší (vonkajšieho zvukovodu) u psov a mačiek.

Čistiaci a ošetrujúci ušný roztok s intenzívnou schopnosťou rozpúšťať ušný maz a nečistotu, čím je dosiahnuté účinné zníženie množstva baktérií a kvasiniek vo vonkajšom zvukovode. Vďaka vyváženému zloženiu spolu s Calendula officinalis (nechtík lekársky) prípravok zabezpečuje normálnu štruktúru a odolnosť kože, ale nevysušuje, čím udržuje vlhkú a vláčnu kožu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,18 € (5,4 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,05 € (1,5 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Vetoquinol
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » ochorenia uší
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M007775
CENA:9,00 €
271 Sk

Objednanie tovaru Otifree - čistiaci a ošetrujúci ušný roztok

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Otifree - čistiaci a ošetrujúci ušný roztok
Balenie:60 ml
indikácia:Čistenie uší (vonkajšieho zvukovodu) u psov a mačiek.
Dávkovanie:Vonkajší zvukovod naplníme ušnými kvapkami, ohybnú časť zvukovodu uchopíme medzi palec, prostredník a prsteník, smerom zdola nahor jemne masírujeme, pričom tekutina sa bude pohybovať hore-dolu a rozpustené čiastočky nečistoty budú vyplavované von do ušnice. Intenzita masáže sa riadi citlivosťou ucha. Po uvoľnení hlavy, časti nečistôt z hlbších oblastí vonkajšieho zvukovodu odstráni zviera trepaním samo. Pri veľmi silnom znečistení možno zvukovod znovu naplniť a masírovať. Frekvencia aplikácie 1-krát týždenne. Ak je treba častejšie vždy sa poraďte s veterinárnym lekárom.
Zloženie:Propylenglykol,emulgátor, extrakt Calendula officinalis, Aqua purificata

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.