Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa je profesionálna alternatíva ku ochrannému golieru a ku oviazaniu celého tela psa. Ochranné oblečenie znižuje u zvieraťa stres, strach a neistotu po operácii. Vnútro je svetlomodré, čím môžete kontrolovať akékoľvek vytekanie tekutiny z rany a v nevyhnutnom prípade môžete vložiť vatovú vložku medzi oblečenie a telo zvieraťa. Oblečenie udrží Vášho miláčika po zákroku v teple a suchu. Vhodné pri prvej pomoci, hot spots, na ochranu rán a ochranu bandáže, kožné problémy, pri inkontinencii - úniku moču a pod. Dizajn a vypracovanie je navrhnuté na základe tvaru tela a anatómie zvieraťa čím dokonale priľne na telo. Ochranné oblečenie pre psa je vyrobené z priedušnej a elastickej bavlny a Lycry čím umožňuje 100% voľnosť pohybu bez ohrozenia pevnosti, kvality a trvanlivosti. Ľahko sa nasadzuje vďaka zadnému zapínaniu. Ochranné pooperačné oblečenie je k dispozícii v rôznych farbách ako modrá kamufláž, ružová kamufláž, čierna farba. Patentovaný dizajn. Pooperačné oblečenie je alternatíva k pooperačnému ochrannému golieru.Pre maximálny ochranný účinok doporučujeme používať pooperačné oblečenie spolu s ochranným golierom.

S+

49 - 57 cm anglický kokršpaniel, samojed, portugalský podengo

 

Materiál: Bavlna 94%, Lycra 6%.

Odporúčané špičkovými veterinármi

Pri venčení psa stačí jednoducho odopnúť zadnú časť, zrolovať ju pod brucho a upevniť na vonkajšiu stranu oblečenia.

- po operáciách

- pri kožných problémoch

- pri háraní

- pri inkontinencii - úniku moču


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,69 € (20,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,20 € (6,0 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:crazypaws
ZARADENIE: Psy » oblečenie » svetríky, vesty, mikiny
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:SUIRSUIBS+
CENA:26,80 €
807 Sk

Objednanie tovaru Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXXS24,90 €
750 Sk
skladom
0,00 €
0 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS24,90 €
750 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXL29,30 €
883 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XS24,90 €
750 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XL28,90 €
871 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S25,90 €
780 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa M+27,00 €
813 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa M26,90 €
810 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa L27,70 €
834 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+
 

Súvisiaci tovar k produktu Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+
 
 
0.00 € 0 Sk
Alavis - Enzymoterapie, 20 kapsúl ALAVIS ™ Enzymoterapie obsahuje špeciálnu zmes rastlinných enzýmov. Rastlinné enzýmy majú oproti živočíšnym výhodu v ich vyššej aktivite pri širšom rozmedzí pH, čo im umožňuje aktívne napomáhať organizmu už v žalúdku. Enzýmy sú zložité látky bielkovinovej povahy, ktoré plnia v tele dôležitú funkciu biokatalyzátorov - spúšťajú a regulujú všetky procesy, bez ktorých by biochemické reakcie v organizme nemohli prebiehať. Prírodné enzýmy na rozdiel od iných ,synteticky vyrábaných liekov, nezasahujú proti pôvodcovi určitého ochorenia, ale mobilizujú vlastný imunitný systém, aby sa organizmus s chorobou alebo jej hrozbou vysporiadal čo najlepšie sám. Enzýmy v prípravku ALAVIS ™ enzymoterapia potláčajú prejavy zápalu, zmenšujú opuchy, ovplyvňujú niektoré imunologické deje v organizme a pôsobia podporne pri liečbe nádorových ochorení. Balenie: 20 kapsúl

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.