Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXSPooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa je profesionálna alternatíva ku ochrannému golieru a ku oviazaniu celého tela psa. Ochranné oblečenie znižuje u zvieraťa stres, strach a neistotu po operácii. Vnútro je svetlomodré, čím môžete kontrolovať akékoľvek vytekanie tekutiny z rany a v nevyhnutnom prípade môžete vložiť vatovú vložku medzi oblečenie a telo zvieraťa. Oblečenie udrží Vášho miláčika po zákroku v teple a suchu. Vhodné pri prvej pomoci, hot spots, na ochranu rán a ochranu bandáže, kožné problémy, pri inkontinencii - úniku moču a pod. Dizajn a vypracovanie je navrhnuté na základe tvaru tela a anatómie zvieraťa čím dokonale priľne na telo. Ochranné oblečenie pre psa je vyrobené z priedušnej a elastickej bavlny a Lycry čím umožňuje 100% voľnosť pohybu bez ohrozenia pevnosti, kvality a trvanlivosti. Ľahko sa nasadzuje vďaka zadnému zapínaniu. Ochranné pooperačné oblečenie je k dispozícii v rôznych farbách ako modrá kamufláž, ružová kamufláž, čierna farba. Patentovaný dizajn. Pooperačné oblečenie je alternatíva k pooperačnému ochrannému golieru.Pre maximálny ochranný účinok doporučujeme používať pooperačné oblečenie spolu s ochranným golierom.

XXS

33 - 42 cm

čivava, toy pudel

 

Materiál: Bavlna 94%, Lycra 6%.

Odporúčané špičkovými veterinármi

Pri venčení psa stačí jednoducho odopnúť zadnú časť, zrolovať ju pod brucho a upevniť na vonkajšiu stranu oblečenia.

- po operáciách

- pri kožných problémoch

- pri háraní

- pri inkontinencii - úniku moču


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,65 € (19,6 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,18 € (5,4 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:crazypaws
ZARADENIE: Psy » oblečenie » svetríky, vesty, mikiny
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:SUIRSUIBXXS
CENA:24,90 €
750 Sk

Objednanie tovaru Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXXS24,90 €
750 Sk
skladom
0,00 €
0 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXL29,30 €
883 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XS24,90 €
750 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XL28,90 €
871 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S+26,80 €
807 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa S25,90 €
780 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa M+27,00 €
813 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa M26,90 €
810 Sk
skladom
Pooperačné ochranné oblečenie pre psa L27,70 €
834 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS
 

Súvisiaci tovar k produktu Pooperačné ochranné oblečenie pre psa XXS
 
 
0.00 € 0 Sk
Alavis - Enzymoterapie, 20 kapsúl ALAVIS ™ Enzymoterapie obsahuje špeciálnu zmes rastlinných enzýmov. Rastlinné enzýmy majú oproti živočíšnym výhodu v ich vyššej aktivite pri širšom rozmedzí pH, čo im umožňuje aktívne napomáhať organizmu už v žalúdku. Enzýmy sú zložité látky bielkovinovej povahy, ktoré plnia v tele dôležitú funkciu biokatalyzátorov - spúšťajú a regulujú všetky procesy, bez ktorých by biochemické reakcie v organizme nemohli prebiehať. Prírodné enzýmy na rozdiel od iných ,synteticky vyrábaných liekov, nezasahujú proti pôvodcovi určitého ochorenia, ale mobilizujú vlastný imunitný systém, aby sa organizmus s chorobou alebo jej hrozbou vysporiadal čo najlepšie sám. Enzýmy v prípravku ALAVIS ™ enzymoterapia potláčajú prejavy zápalu, zmenšujú opuchy, ovplyvňujú niektoré imunologické deje v organizme a pôsobia podporne pri liečbe nádorových ochorení. Balenie: 20 kapsúl

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.