Probican pasta

Probican pastaProbican pasta

Probican pasta

PROBICAN probiotická pasta obohatená vitamínami pre zlepšenie zdravia a odolnosti šteniat (mačiet) a psov (mačiek) v kritických fázách vývoja a odchovu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,16 € (4,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,04 € (1,2 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » poruchy trávenia
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M006403
CENA:7,90 €
238 Sk

Objednanie tovaru Probican pasta

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Probican pasta
Balenie:15 ml
Zloženie:2 miliardy zárodkov Enterococcus faecium M-74 (CFU: 2x 10 9 /g), 1 000 I.U. vit. A, 75 I.U. vit. D3 a 15 mg vit. E, 2 mg vit. B1, 3 mg vit. B2, 0,03 mg vit. B12, 25 mg vit. C, 0,15 mg biotínu, 3 mg niacínu.
Dávkovanie:0,5 - 2,0 ml pasty na šteňa/psa a den (podľa veľkosti plemena), 0,5 - 1,0 ml pasty na mačku/ den, 0,5 - 1,0 ml pasty na šteňa(mača) a den, po celé obdobie mliečnej výživy nebo v kritických fázách vývoja.
Indikácie:probiotikum

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.