Protexin PRO-KOLIN pasta

Protexin PRO-KOLIN pastaProtexin PRO-KOLIN pasta

Protexin PRO-KOLIN pasta

Pro-Kolin – pasta, ktorá sa vyznačuje chutnosťou a bezproblémovým príjmom. Obsahuje potrebné mikroorganizmy, kaolín a pektín, ktorých absorpčné a upokojujúce schopnosti sú dobre známe.

Upokojuje výstelku čreva počas hnačiek · Obsahuje kaolín – prírodnú absorpčnú látku · Obsahuje pektín – upokojujúcu látku · Obsahuje prospešné mikroorganizmy, ktoré rýchlo osídľujú tráviaci systém · Zlepšuje konzistenciu trusu PRO-KOLIN pre psy a mačky je probiotický preparát s výbornou chuťou, dobre prijímaný zvieratami, obsahujúci kaolín a pektín, ktorých absorpčné a upokojujúce vlastnosti sa používajú už roky na liečbu hnačiek. Potrebné mikroorganizmy, ktoré sa nachádzajú v prípravku ProKolin sa vyskytujú prirodzene v črevách všetkých zdravých zvierat. Tieto mikroorganizmy kolonizujú nedospelé črevo alebo znovu osídľujú a upravujú pomery v čreve porušenom. Okrem presadeniu patogénnych mikroorganizmov bráni mechanizmus, ktorý sa nazýva „kompetetívna exklúzia“. Tento produkt obsahuje navyše kaolín ako prírodnú vyväzujúcu substanciu a pektín, ktorý upokojuje výstelku čreva počas tráviacich porúch. ProKolin pre psy a mačky bol vyvinutý ako liečivo prvej voľby počas miernejších foriem enteritíd
Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,22 € (6,6 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,06 € (1,8 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Bioveta
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » poruchy trávenia
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M115333
CENA:11,10 €
334 Sk

Objednanie tovaru Protexin PRO-KOLIN pasta

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Protexin PRO-KOLIN pasta

Protexin PRO-KOLIN pasta - 30 ml14,90 €
449 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Protexin PRO-KOLIN pasta
Balenie:15 ml
Zloženie:Protexin probiotikum 2 x 1012 CFU Enterococcus faecium M74 (NCIMB 10415), Regulation No. 2437/2000/EC No. 13
Dávkovanie:Šteňatá a mačky: 1-2 ml každých 8 hodín
Indikácie:Liečba hnačiek.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.