Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Athletic - 14 kg

Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Athletic - 14 kgPurina Pro Plan Dog Adult Large Breed Athletic - 14 kg

Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Athletic - 14 kg

Kompletné a vyvážené krmivo pre atletických psov veľkých plemien s jahňacím mäsom a ryžou.

Psi, ktorí v dospelosti vážia viac ako 25 kg mávajú často problémy s udržaním ideálnej štíhlej kondície. Týmto psom môže nadbytok tuku v krmive spôsobiť nežiadúci váhový prírastok. Pro Plan Adult Large Breed je ideálny pre zdravých dospelých psov veľkých plemien od 2 rokov veku. Hlavnou zložkou krmiva Pro Plan Adult Large Breed (kuracie mäso a ryža) so špeciálnymi veľkými granulami je kuracie mäso. Obsahuje bielkoviny a tuky v optimálnom pomere (27% bielkovín a 13% tukov) pre udržanie silného a zdravého tela. Nižší podiel tuku v krmive pomáha psom veľkých plemien udržiavať štíhle telo. Receptúra tiež obsahuje špeciálnu zmes mastných kyselín (CLA), ktorá napomáha redukovať percento telesného tuku a naviac je obohatená kľúčovými živinami pre zdravie kĺbov.Vysoko kvalitné tuky, bielkoviny a uhľohydráty pomáhajú rozvíjať tráviacu sústavu,konjugovaná kyselina linoleová (CLA) pomáha vytvoriť telesnú hmotu bez tuku, optimálny pomer bielkovín a tukov pomáha vybudovať imunitný systém, vitamíny E a C pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,98 € (29,5 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,28 € (8,4 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Purina Pro Plan
ZARADENIE: Psy » krmivo » veľké a maxi plemená » dospelé psy
DOSTUPNOSŤ:na objednávku
OBJ. KÓD:KRM10020
CENA:60,65 €
1.827 Sk

Objednanie tovaru Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Athletic - 14 kg

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Athletic - 14 kg
Balenie:14 kg

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.