Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Robust

Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed RobustPurina Pro Plan Dog Adult Large Breed Robust

Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Robust

Kompletné a vyvážené krmivo pre robustných psov veľkých plemien s kuracím mäsom a ryžou.

Psi, ktorí v dospelosti vážia viac ako 25 kg mávajú často problémy s udržaním ideálnej štíhlej kondície. Týmto psom môže nadbytok tuku v krmive spôsobiť nežiadúci váhový prírastok. Pro Plan Adult Large Breed je ideálny pre zdravých dospelých psov veľkých plemien od 2 rokov veku. Hlavnou zložkou krmiva Pro Plan Adult Large Breed (kuracie mäso a ryža) so špeciálnymi veľkými granulami je kuracie mäso. Obsahuje bielkoviny a tuky v optimálnom pomere (27% bielkovín a 13% tukov) pre udržanie silného a zdravého tela. Nižší podiel tuku v krmive pomáha psom veľkých plemien udržiavať štíhle telo. Receptúra tiež obsahuje špeciálnu zmes mastných kyselín (CLA), ktorá napomáha redukovať percento telesného tuku a naviac je obohatená kľúčovými živinami pre zdravie kĺbov.Vysoko kvalitné tuky, bielkoviny a uhľohydráty pomáhajú rozvíjať tráviacu sústavu,konjugovaná kyselina linoleová (CLA) pomáha vytvoriť telesnú hmotu bez tuku, optimálny pomer bielkovín a tukov pomáha vybudovať imunitný systém, vitamíny E a C pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,26 € (7,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,08 € (2,4 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Purina Pro Plan
ZARADENIE: Psy » krmivo » veľké a maxi plemená » dospelé psy
DOSTUPNOSŤ:na objednávku
OBJ. KÓD:KRM09050
CENA:16,30 €
491 Sk

Objednanie tovaru Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Robust

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Purina Pro Plan Dog Adult Large Breed Robust
Balenie:3 kg

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.