Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice

Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&RicePurina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice

Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice

Kompletné a vyvážené krmivo pre citlivejších dospelých psov malých plemien s lososom a ryžou.  

Dospelí psi malých plemien (hmotnosť v dospelosti do 10 kg) bývajú veľmi energickí a majú rýchly metabolizmus. Krmivo Pro Plan Adult Small Breed je ideálne pre zdravých dospelých psov malých plemien od 1 roku veku. Pro Plan Adult Small Breed (kuracie mäso a ryža) je krmivo s malými granulami určenými špeciálne pro dospelých psov malých plemien. Hlavnou zložkou tohto krmiva je kuracie mäso. Krmivo obsahuje vysoký podiel dôležitých antioxidantov, živiny nevyhnutné pre zachovanie zdravia a viac tukov a bielkovín (29% bielkovín a 18% tukov), ktoré týmto veľmi aktívnym psom dodávajú dostatok potrebnej energie. Pro Plan Adult Small Breed má tiež zvýšený obsah vitamínov komplexu B, ktoré pomáhajú riadiť vysokú rýchlosť metabolizmu.Vysoko kvalitné tuky, bielkoviny a uhľohydráty pomáhajú rozvíjať tráviacu sústavu optimálny pomer bielkovín a tukov pomáha vybudovať imunitný systém, B vitamíny pomáhajú udržovať energetickú úroveň, vitamíny E a C pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,06 € (1,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,02 € (0,6 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Purina Pro Plan
ZARADENIE: Psy » krmivo » malé plemená » dospelé psy
DOSTUPNOSŤ:na objednávku
OBJ. KÓD:KRM09183
CENA:4,60 €
139 Sk

Objednanie tovaru Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice

Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice - 7,5 kg38,30 €
1.154 Sk
na objednávku
Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice - 3 kg16,40 €
494 Sk
na objednávku


Podrobný popis k produktu Purina Pro Plan Dog Adult Small Sensitive Salmon&Rice
Balenie:800 g

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.