Sanicell

SanicellSanicell

Sanicell

Sanicell je patentovaná zmes Inositolu, Ca2+ - Mg2+ a IP6 (Inositol-hexafosfátu), ktoré sa vo svojom pozitívnom účinku vzájomne dopĺňajú. Hlavný význam týchto látok je v posilnení imunity organizmu a vo zvýšení ochrany pred nádorovými ochoreniami. Jedná sa o prírodné látky, ktoré sa vo väčšom množstve vyskytujú najmä v semenných obaloch strukovín, obilnín a v orechoch. Inositol pôsobí v organizme ako látka podporujúca činnosť pečene a nervových buniek.

Posilnenie imunity Regenerácia pečene Ochrana pred nádorovým ochorením. Účinky Sanicellu: zvyšuje ochranu pred vznikom nádorových ochorení Inositol pomáha pečeňovým bunkám prekonať zvýšenú záťaž, ktorá je spôsobená užívaním liekov a chemoterapiami pôsobí antioxidačne a detoxikačne podporuje inhibíciu metastáz chráni pred vznikom močových kameňov .


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,46 € (13,9 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,13 € (3,9 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Alavis
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » vitamíny a minerály
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M117224
CENA:23,40 €
705 Sk

Objednanie tovaru Sanicell

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Sanicell
Balenie:60 tabliet
Dávkovanie:podľa návodu
Zloženie:1 tableta o hmotnosti 1,22 g (+/- 2 %) obsahuje: Sanicell zmes (CAL-MAG ip6, Inositol, stearan horečnatý, oxid kremičitý) 500 mg.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.