SCHESIR DOG KURA S ALOE VERA 170 g

SCHESIR DOG  KURA S ALOE VERA 170 g SCHESIR DOG  KURA S ALOE VERA 170 g

SCHESIR DOG KURA S ALOE VERA 170 g

Omega-3 spolu s Omega-6 mastnými kyselinami patria do skupiny esenciálnych mastných kyselín, ktoré spolu s vitamínmi A, D, E, K sú obsiahnuté vo viacnenasýtených tukoch. Esenciálne mastné kyseliny sú skupinou látok, ktoré mačacie telo nevytvára a je nútené ich získavať potravou. Slúžia na produkciu chemických prenášačov (látok podobných hormónom), ktoré sú potrebné pre normálny rast buniek, metabolizmus tukov a cholesterolu, ohybnosť ciev, zrážanlivosť krvi a činnosť mozgu i očí. Kým Omega-6 mastné kyseliny sa vyskytujú v najväčšom rozsahu v rastlinných olejoch, Omega-3 mastné kyseliny sú súčasťou hlavne živočíšnych tiel, predovšetkým studenovodných morských rýb (napr. tuniak). EPA – eicosapentaenoická kyselina – mastná kyselina Omega-3, ktorá sa vyskytuje v mastných morských rybách – je dôležitá na správne fungovanie mozgu. ALA – alfa-linoleová kyselina – tiež skupina Omega-3, ktorej najbohatším zdrojom sú ľanové semienka – zároveň je hlavným zdrojom mastnej kyseliny Omega-3 DHA (docosahexaenová kyselina), ktorá je hlavnou zložkou mozgu. LA – linolová kyselina (pozor, nemýliť si ju s alfa-linoleovou kyselinou) – kyselina Omega-6, ktorú telo získava z rastlinných olejov. Aloe vera je rastlina s obsahom veľkého množstva antioxidantov, ktoré napomáhajú udržiavať vitalitu a zdravý vzhľad organizmu vrátane pokožky. Aloe vera vyživuje pokožku, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a stimuluje regeneráciu porušených tkanív. Saponíny obsiahnuté v aloe vera pôsobia ako prírodný čistiaci prostriedok. Lipázy a proteázy (enzýmy nachádzajúce sa v aloe vera) pomáhajú rozkladať potravu a podporujú trávenie.

Aké sú hlavné účinky Aloe Vera?

účinky detoxikačné:
- Aloe Vera očisťuje organizmus od zbytočných a škodlivých látok harmonizujúci účinok:
- zvyšuje celkovú pracovnú schopnosť a schopnosť znášať aj zvýšenú psychickú a fyzickú záťaž
- zvyšuje obranyschopnosť / imunitu / bunečnú aj protilátkovú. protialergický účinok:
- protizápalové účinky, celkové aj lokálne.
- ničí baktérie, vírusy a plesne / pričom nepoškodí baktérie, ktoré naše telo potrebuje, napr. Acidophillus, či Doderleinovu tyčinku/.
- tlmí a odstraňuje bolesť
- urýchluje hojenie rán, popálenín. Hojenie je rýchle, netvoria sa jazvy.
- znižuje krvácanie

SUROVINY: Kuracie mäso (min.50%), Aloe Vera (min.5%), rastlinný olej.

VITAMÍNY: Vit. A 2200 U.I., Vit. D3 250, Vit. E (alfatokoferol) 50 mg, Vit. B12 35 U.I. ANALÝZA: Proteíny 14%, vlhkosť 82,5%, tuky 0,8%, popol 0,6%, vláknina 0,1%.

DOPORUČENÉ DÁVKOVANIE:

od 1.5 – 3 kg 130–250g

3 – 5 kg 250–400g 5 – 10 kg 400–680g

Balenia: 170 g

 


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,05 € (1,5 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,01 € (0,3 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:KRM03100
ZARADENIE: Psy » konzervy » juniori
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:01064251
CENA:1,90 €
57 Sk

Objednanie tovaru SCHESIR DOG KURA S ALOE VERA 170 g

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu SCHESIR DOG KURA S ALOE VERA 170 g
 

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.