SkinMed Otic

SkinMed OticSkinMed Otic

SkinMed Otic

Roztok na čistenie uší psov a mačiek s dezinfekčným a vysušujúcim účinkom.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,45 € (13,6 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,13 € (3,9 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » ochorenia uší
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M065241
CENA:11,40 €
343 Sk

Objednanie tovaru SkinMed Otic

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu SkinMed Otic
Balenie:130 ml
Zloženie:prípravok obsahuje v 1ml: Triton X – 100 5mg, propylenglycolum 100mg, alcoholum isopropylicum 50mg, linalylis acetas 0,2mg, caeruleum brillans 0,04mg, aqua purif. ad 1ml
Dávkovanie:Prípravok sa aplikuje do vonkajšieho zvukovodu a následne sa ohne báza ušného boltca. Po rozpustení ušného mazu sa nechá zviera potriasť hlavou a vatou sa očistí roztok zo záhybov ušných boltcov. Podľa potreby a podľa stavu ucha a množstva detritu k odstráneniu sa ošetrenie opakuje jeden až trikrát denne.
Indikácie:Nolvasan Otic solution liq.a.u.v. – roztok na čistenie uší je prípravkom určeným k bežnému čisteniu uší psov a mačiek a k prevencii nadmernej tvorby mazu.
Kontraindikácie:Nesmie sa aplikovať do vonkajšieho zvukovodu, ak ide o suspektnú alternáciu ušného bubienka.
Nežiadúce účinky:Iba na vonkajšie použitie. Prípravok sa nesmie dostať na sliznice a do očí.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.