SKINMED spray 150 ml

SKINMED spray 150 mlSKINMED spray 150 ml

SKINMED spray 150 ml

 

Dezinfekčný prípravok vo forme spraya.

SkinMed spray je modrý až modrozelený roztok vo forme spraya obsahuje antiseptickú látku chlorhexidin diacetát, ktorá má významný dezinfekčný účinok.

Dávkovanie: prípravok sa aplikuje ako spray zo vzdialenosti 15-20 cm.
Indikácie: lokálne ošetrenie a dezinfekcia
Nežiadúce účinky: u precitlivených jedincov môžu nastať prechodné lokálne reakcie

Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,14 € (4,2 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,04 € (1,2 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Fort Dodge
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » antiseptiká
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:S 00401
CENA:6,90 €
208 Sk

Objednanie tovaru SKINMED spray 150 ml

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu SKINMED spray 150 ml
Balenie:150 ml
Zloženie:1 ml obsahuje: Účinné látky: Chlorhexidin diacetat 10,84 mg/g Pomocné látky: Isopropylalkohol, Triton X-100, Brilliant Blue FCF, Voda demineralizovaná, Kyselina octová 99%, Solkane 134a
Dávkovanie:prípravok sa aplikuje ako spray zo vzdialenosti 15-20 cm.
Indikácie:lokálne ošetrenie a dezinfekcia
Nežiadúce účinky:u precitlivených jedincov môžu nastať prechodné lokálne reakcie

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.