Spirulina

SpirulinaSpirulina

Spirulina

Dietetický doplnok kŕmnej dávky pre zvieatá. Doplnkové krmivo - morská riasa.

SPIRULINA je zelenomodrá riasa obsahujúca veľké množstvo vitamínov, minerálnych látok a aminokyselín. Obzvlášť bohatá je na železo, vitamíny skupiny B (predovšetkým B 12) a beta-karotén. Je účinnou povzbuzujúcou látkou posilujúcou imunitu. Podporuje odolnosť proti choroboplodným zárodkom. Je užitočná ako doplnok výživy pre všetky domáce zvieratá, pretože obsahuje plnohodnotné bielkoviny so všetkými známymi esenciálnymi aminokyselinami. Spirulina ďalej obsahuje vápnik, horčík, zinok a polynenasýtené mastné kyseliny (gama linolová), chlorofyl a radu enzýmov. Podporuje liečbu chudokrvnosti. Vyznačuje sa čistiacím a detoxikačným efektom hlavne u pečene, ľadvín a krvi. U jednej zo složiek, modrého farviva fykocianínu, se uvádzajú aj protirakovinné účinky. Riasa môže napomáhat aj pri liečbe cukrovky a tiež pri redukcii hmotnosti. Keďže obsahuje kremík je vhodná k prevencii osteoporózy.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,16 € (4,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,05 € (1,5 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Biofaktory
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » vitamíny a minerály
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M100670
CENA:8,10 €
244 Sk

Objednanie tovaru Spirulina

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Spirulina
Balenie:150 g
Dávkovanie:psy 8- 10 g/5 kg ž. hm./deň
Zloženie:riasa Spirulina

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.