Trainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 3kg

Trainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 3kgTrainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 3kg

Trainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 3kg

Kompletné krmivo špeciálne vyrobené pre dospelé psy stredných plemien (11-25kg). Krmivo je veľmi chutné a vynikajúco prijímané psíkmi stredných plemien, obsahuje vysoký podiel čerstvého kuracieho a morčacieho mäsa. Krmivo zabezpečuje lesklú srsť a perfektnú kondíciu. Vitamíny skupiny B zabezpečujú správnu činnosť pečene. Bioflavonoidy: sú látky rastlinného pôvodu, ktoré sú obsiahnuté prakticky vo všetkých rastlinných bunkách. Tu najčastejšie doprevádzajú vitamín C. V súčasnosti je známe viacej než 7000 druhov, pričom k najznámejším patrí rutín, kvercetín, citrín a hesperidín. V prírode majú funkciu farbív a dodávajú ovociu a zelenine typické sfarbenie. Často sa zaraďujú do skupiny vitamínov P. Táto terminológia vychádza z ich hlavného účinku, ktorým je pozitívne ovplyvňovať tzv. permeability, tj. priepustnosť a pružnosť krvných kapilár. Táto vlastnosť vychádza z aktivácie tvorby látky bielkovinovej povahy – pružného kolagénu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,12 € (3,6 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,04 € (1,2 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Trainer
ZARADENIE: Psy » krmivo » stredné plemená » dospelé psy
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:5312103
CENA:11,30 €
340 Sk

Objednanie tovaru Trainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 3kg

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Trainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 3kg

Trainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 12,5 kg38,00 €
1.145 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Trainer Natural Adult Medium Kura, ryža s aloe vera 3kg
Balenie:3 kg
Proteíny (%):25,5
Tuky (%):15
Popoloviny (%):6
Stráviteľná vláknina (%):2,5
Vápnik (%):1,1
Fosfor (%):0,9
Horčík (%):31,5
Železo (mg/kg):135
Meď (mg/kg):18
Zinok (mg/kg):108
Jód (mg/kg):2,25
Selén (mg/kg):0,11
Vitamín A (Ul/kg):16200
Vitamín D3 (Ul/kg):1215
Vitamín B1 (mg/kg):7,2
Vitamín B2 (mg/kg):12,6
Vitamín B6 (mg/kg):4,5
Vitamín B12 (mg/kg):0,07
Niacín (mg/kg):13,5
Biotín (mg/kg):0,22
Cholín (mg/kg):2250
Vitamín E (mg/kg):204
Zloženie:Čerstvé kuracie a morčacie mäso (kuracie a morčacie mäso 25%), kukurica, dehydrované kuracie mäso, ryža, upravená bravčová masť, bezlepková pšenica, dehydrované rybacie mäso, čistý kurací proteín, dužina z cukrovej repy (4%), pivné kvasnice, vitamíny a minerálne soli,kyselinu linolenová (3,2%) a bioflavonoidy.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.