Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 800 gr

Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 800 grTrainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 800 gr

Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 800 gr

Krmivo je veľmi chutné a vynikajúco prijímané psíkmi malých plemien, obsahuje vysoký podiel čerstvého kuracieho a morčacieho mäsa. Vďaka malému a vhodnému tvaru granúl, je jednoduché pre malých psíkov ich spracovať. Vysoká žravosť a strávitelnosť vďaka vysokému percentuálnemu zastúpeniu čerstvého kuracieho a morčacieho mäsa. Vyšší obsah vitamínov skupiny B preventívne "čistia" pečienku. Kyselina linolenová: nenasýtená mastná s tromi dvojitými väzbami v konfigurácii cis, prítomná je v rastlinných olejoch ako súčasť polárnych lipidov biologických membrán. Je esenciálnou mastnou kyselinou, organizmus psa ju nedokáže dôkladne syntetizovať a je odkázaný na jej prísun v potrave. Pomer Kyselina linolová / Kyselina linolenová 5:1 je priaznivý pre syntézu viacej nenasýtených mastných kyselín s dlhým reťazcom (Arachidonová-DHA). Kyseliny linolová, linolenová a arachidonová ovplyvňujú metabolizmus tukov, činnosť pohlavných žliaz a žliaz s vnútornou sekréciou a funkciu žalúdočnej steny. Proklamovaný vplyv na stav kože a srsti majú až jej metabolity, teda látky, ktoré z nich vznikajú. Táto premena je možná ale len za prítomnosti členov ďalšej skupiny látok, ktoré sa nazývajú enzýmy ako je enzým D6D. Bioflavonoidy: sú látky rastlinného pôvodu, ktoré sú obsiahnuté prakticky vo všetkých rastlinných bunkách. Tu najčastejšie doprevádzajú vitamín C. V súčasnosti je známe viacej než 7000 druhov, pričom k najznámejším patrí rutín, kvercetín, citrín a hesperidín. V prírode majú funkciu farbív a dodávajú ovociu a zelenine typické sfarbenie. Často sa zaraďujú do skupiny vitamínov P. Táto terminológia vychádza z ich hlavného účinku, ktorým je pozitívne ovplyvňovať tzv. permeability, tj. priepustnosť a pružnosť krvných kapilár. Táto vlastnosť vychádza z aktivácie tvorby látky bielkovinovej povahy – pružného kolagénu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,05 € (1,5 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,01 € (0,3 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Trainer
ZARADENIE: Psy » krmivo » malé plemená » dospelé psy
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:5312001
CENA:4,10 €
124 Sk

Objednanie tovaru Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 800 gr

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Ďalšie dostupné varianty k produktu Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 800 gr

Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 7,5 kg31,90 €
961 Sk
skladom
Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 2 kg9,60 €
289 Sk
skladom


Podrobný popis k produktu Trainer Natural Adult Mini Kura, ryža s aloe vera 800 gr
Balenie:800 g
Proteíny (%):26,5
Tuky (%):15,5
Popoloviny (%):5,7
Stráviteľná vláknina (%):2,5
Vápnik (%):1,1
Fosfor (%):0,95
Horčík (%):31,5
Železo (mg/kg):135
Meď (mg/kg):18
Zinok (mg/kg):108
Jód (mg/kg):2,25
Selén (mg/kg):0,11
Vitamín A (Ul/kg):16200
Vitamín D3 (Ul/kg):1215
Vitamín B1 (mg/kg):7,2
Vitamín B2 (mg/kg):12,6
Vitamín B6 (mg/kg):4,5
Vitamín B12 (mg/kg):13,5
Niacín (mg/kg):13,5
Biotín (mg/kg):0,22
Cholín (mg/kg):2250
Vitamín E (mg/kg):204
Zloženie:Kukurica, čerstvé kuracie a morčacie mäso (kura a morka min. 25%), dehydrované kuracie mäso, ryža, upravená bravčová masť, bezlepková pšenica, dehydrované rybacie mäso, čistý kurací proteín, odrezky z cukrovej repy (4%), pivovarské kvasnice, minerálne látky, kyselina linolenovú 3,2% a bioflavonoidy.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.