Trainer Natural Adult Mini Teľa, ryža 7,5 kg

Trainer Natural Adult Mini Teľa, ryža 7,5 kgTrainer Natural Adult Mini Teľa, ryža 7,5 kg

Trainer Natural Adult Mini Teľa, ryža 7,5 kg

Krmivo je veľmi chutné a vynikajúco prijímané psíkmi malých plemien, obsahuje vysoký podiel čerstvého telacieho mäsa. Vďaka malému a vhodnému tvaru granúl, je jednoduché pre malých psíkov ich spracovať. Vysoká žravosť a strávitelnosť vďaka vysokému percentuálnemu zastúpeniu čerstvého telacieho mäsa. Vyšší obsah vitamínov skupiny B preventívne "čistia" pečienku. Kyselina linolenová: nenasýtená mastná s tromi dvojitými väzbami v konfigurácii cis, prítomná je v rastlinných olejoch ako súčasť polárnych lipidov biologických membrán. Je esenciálnou mastnou kyselinou, organizmus psa ju nedokáže dôkladne syntetizovať a je odkázaný na jej prísun v potrave. Pomer Kyselina linolová / Kyselina linolenová 5:1 je priaznivý pre syntézu viacej nenasýtených mastných kyselín s dlhým reťazcom (Arachidonová-DHA). Kyseliny linolová, linolenová a arachidonová ovplyvňujú metabolizmus tukov, činnosť pohlavných žliaz a žliaz s vnútornou sekréciou a funkciu žalúdočnej steny. Proklamovaný vplyv na stav kože a srsti majú až jej metabolity, teda látky, ktoré z nich vznikajú. Táto premena je možná ale len za prítomnosti členov ďalšej skupiny látok, ktoré sa nazývajú enzýmy ako je enzým D6D. Bioflavonoidy: sú látky rastlinného pôvodu, ktoré sú obsiahnuté prakticky vo všetkých rastlinných bunkách. Tu najčastejšie doprevádzajú vitamín C. V súčasnosti je známe viacej než 7000 druhov, pričom k najznámejším patrí rutín, kvercetín, citrín a hesperidín. V prírode majú funkciu farbív a dodávajú ovociu a zelenine typické sfarbenie. Často sa zaraďujú do skupiny vitamínov P. Táto terminológia vychádza z ich hlavného účinku, ktorým je pozitívne ovplyvňovať tzv. permeability, tj. priepustnosť a pružnosť krvných kapilár. Táto vlastnosť vychádza z aktivácie tvorby látky bielkovinovej povahy – pružného kolagénu.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,36 € (10,8 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,10 € (3,0 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Trainer
ZARADENIE: Psy » krmivo » malé plemená » dospelé psy
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:5313007
CENA:31,90 €
961 Sk

Objednanie tovaru Trainer Natural Adult Mini Teľa, ryža 7,5 kg

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Trainer Natural Adult Mini Teľa, ryža 7,5 kg
Balenie:7,5 kg
Proteíny (%):26,5
Tuky (%):15,5
Popoloviny (%):5,7
Stráviteľná vláknina (%):2,5
Vápnik (%):1,1
Fosfor (%):0,95
Horčík (%):31,5
Železo (mg/kg):135
Meď (mg/kg):18
Zinok (mg/kg):108
Jód (mg/kg):2,25
Selén (mg/kg):0,11
Vitamín A (Ul/kg):16200
Vitamín D3 (Ul/kg):1215
Vitamín B1 (mg/kg):7,2
Vitamín B2 (mg/kg):12,6
Vitamín B6 (mg/kg):4,5
Vitamín B12 (mg/kg):13,5
Niacín (mg/kg):13,5
Biotín (mg/kg):0,22
Cholín (mg/kg):2250
Vitamín E (mg/kg):204
Zloženie:Kukurica, čerstvé kuracie a morčacie mäso (kura a morka min. 25%), dehydrované kuracie mäso, ryža, upravená bravčová masť, bezlepková pšenica, dehydrované rybacie mäso, čistý kurací proteín, odrezky z cukrovej repy (4%), pivovarské kvasnice, minerálne látky, kyselina linolenovú 3,2% a bioflavonoidy.

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.