Trixie TPR termoplastová lopta s pútkom 7 cm

Trixie TPR termoplastová lopta s pútkom 7 cm Trixie TPR termoplastová lopta s pútkom 7 cm

Trixie TPR termoplastová lopta s pútkom 7 cm

- vyrobená z termoplastovej gumy
- bez zvuku


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,37 € (11,1 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,10 € (3,0 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:TRIXIE
ZARADENIE: Psy » ostatné » tréningové potreby
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:G14-33551
CENA:10,40 €
313 Sk

Objednanie tovaru Trixie TPR termoplastová lopta s pútkom 7 cm

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu Trixie TPR termoplastová lopta s pútkom 7 cm
prevedenie:clicker na tréning, modrá farba, akustický

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.