VET - P - IM sirup

VET - P - IM  sirupVET - P - IM  sirup

VET - P - IM sirup

Beta-(1,3 /1,6)-D-glukan je polysacharid prírodného pôvodu, ktorý sa pre prípravok Plerasan V získava izoláciou z hlivy ústricovej.

Beta-(1,3 /1,6)-D-glukan dokáže výrazne stimulovať prirodzenú imunitnú odpoveď organizmu, pôsobí imunomodulačne a spôsobuje aktiváciu zvieraťu vlastných imunitných mechanizmov.


Vernostný program Kúpou tohto produktu získavate bonus 0,38 € (11,4 Sk) na ďalší nákup.  Zároveň prispejete sumou 0,11 € (3,3 Sk) na pomoc zvieratkám.

ZNAČKA:Pleuran
ZARADENIE: Psy » liečivá, doplnky výživy » vitamíny a minerály
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:M111662
CENA:15,90 €
479 Sk

Objednanie tovaru VET - P - IM sirup

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis k produktu VET - P - IM sirup
Balenie:120 ml
indikácia:Posilnenie imunitného systému a vitality zvierat. Ochrana pred infekciami, stresovými vplyvmi, pri zvýšenej fyzickej záťaži
Dávkovanie:pes a mačka 2 ml/5 kg hmotnosti, ovca a prasce 1 ml/5 kg hmotnosti, kôň a hovädzí dobytok 1 ml/10 kg hmotnosti.sirup pridávať priloženým dávkovačom alebo injekčnou striekačkou do potravy, vody, prípadne vstreknúť priamo do ústnej dutiny zvieraťa
Zloženie:Beta-(1,3/1,6)-D-glukán, kyselina citrónová, kyselina benzoová

PRE REGISTROVANÝCH


 

- nová registrácia
- zabudol som hesloNAŠI PARTNERI


www.akva.sk

Inzercia psov - Teriér.sk

 
TOPlist
© 2007-2014 Moj Milacik.SK, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.